• The Beemine Lab Alivium Forte 75Ml.
-5%

The Beemine Lab Alivium Forte 75 ml.

SKU-koodiTH8437019515591

The Beemine Labin Alivium Forte on tuote lihas- ja nivelvaivojen lievittämiseen.

Normaalihinta €21,60 28,8 € / 100ml
Alennushinta €21,60 Normaalihinta €22,74
Säästät: -€1,14
28,8 € / 100ml
The Beemine Lab Alivium Forte 75Ml.
The Beemine Lab Alivium Forte 75 ml.
Normaalihinta €21,60 28,8 € / 100ml
Alennushinta €21,60 Normaalihinta €22,74
Säästät: -€1,14
28,8 € / 100ml

 

 

Beemine Lab Alivium Forte on tuote, joka on kehitetty lievittämään lihas- ja nivelvaivoja. Sen koostumus sisältää luonnollisia ainesosia, jotka antavat virkistävän ja rauhoittavan tunteen. Tuote sopii erinomaisesti kipeiden alueiden hierontaan ja voi auttaa vähentämään jännitystä sekä parantamaan liikkuvuutta. Sen rasvaton koostumus helpottaa levittämistä.

Koostumus

Ainesosat: Vesi, eteeriset öljyt, kasviuutteet.

Käyttöohje

Levitä sopiva määrä tuotetta kipeälle alueelle ja hiero, kunnes se on imeytynyt. Käytä tarpeen mukaan.