• Terpenic Solubol 30Ml.
-54%

Terpenic Solubol 30 ml.

SKU-koodiTE8436553166542
SOLUBOL 30 ml on aromaterapiassa ja hieronnassa käytettävä tuote. Se on kasviperäinen eteerinen öljy, jota voidaan sekoittaa muihin öljyihin niiden laimentamiseksi ja iholle levittämisen helpottamiseksi. Se sopii erinomaisesti aromaterapiahoitoihin ja terapeuttisiin hierontoihin.
Normaalihinta €8,60 28,67 € / 100ml
Alennushinta €8,60 Normaalihinta €18,82
Säästät: -€10,22
28,67 € / 100ml
Loppuunmyyty
Terpenic Solubol 30Ml.
Terpenic Solubol 30 ml.
Normaalihinta €8,60 28,67 € / 100ml
Alennushinta €8,60 Normaalihinta €18,82
Säästät: -€10,22
28,67 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
 
2 tuote(et)
€0,00

 

 
SOLUBOL on 30 ml:n tuote, jota käytetään aromaterapiassa. Se on kasviperäinen eteerinen öljy, jota käytetään emulgointiaineena eteeristen öljyjen sekoittamiseksi veteen tai vesipohjaisiin tuotteisiin. Se auttaa hajottamaan eteeriset öljyt veteen, mikä helpottaa niiden käyttöä diffuusoreissa, kylpyissä tai hieronnoissa. Sitä voidaan käyttää myös puhdistusaineena eteeristen öljyjen jäämien poistamiseen pinnoilta.