• Terpenic Synergy Aromadifusion Woods 30Ml.
-46%

Terpenic Sinergia Aromadifusion Woods 30 ml.

SKU-koodiTE8436553168072
SINERGIA AROMADIFUSION WOODS 30 ml on aromaterapiaan tarkoitettu eteerinen öljy, jossa yhdistyvät erilaiset kasviöljyt puisen tuoksun luomiseksi. Tämä tuote sopii erinomaisesti käytettäväksi tuoksudiffuusoreissa, ja se luo rentouttavan ja miellyttävän ilmapiirin kotiin tai toimistoon. 30 ml:n pakkauskoko takaa, että voit nauttia sen hyödyistä pitkään.
Normaalihinta €10,50 35,0 € / 100ml
Alennushinta €10,50 Normaalihinta €19,39
Säästät: -€8,89
35,0 € / 100ml
Terpenic Synergy Aromadifusion Woods 30Ml.
Terpenic Sinergia Aromadifusion Woods 30 ml.
Normaalihinta €10,50 35,0 € / 100ml
Alennushinta €10,50 Normaalihinta €19,39
Säästät: -€8,89
35,0 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
 
2 tuote(et)
€0,00

 

 
SINERGIA AROMADIFUSION WOODS 30 ml on aromaterapiassa käytettävä eteerinen öljy. Tämä sekoitus koostuu puu-eteeristen öljyjen, kuten setrin ja santelin, sekoituksesta, jotka tuovat lämpimän ja rauhoittavan tuoksun. Sitä käytetään luomaan rentouttava ja harmoninen ilmapiiri, joka sopii erinomaisesti meditaatiohetkiin tai nukahtamisen helpottamiseen. Sitä voidaan käyttää myös diffuusoreissa tai laimennettuna kasviöljyihin hierontaan.