• Terpenic Synergy Aromadifusion Up 30Ml.
-46%

Terpenic Sinergia Aromadifusion Up 30 ml.

SKU-koodiTE8436553167747
SINERGIA AROMADIFUSION UP 30 ml on eteerinen öljy, joka on kehitetty erityisesti diffuusoreihin. Sen virkistävä ja energiaa antava tuoksu auttaa luomaan elvyttävän ilmapiirin mihin tahansa tilaan. Tämä tuote sopii erinomaisesti niille, jotka haluavat nauttia aromaterapian hyödyistä kotona tai toimistossa.
Normaalihinta €10,50 35,0 € / 100ml
Alennushinta €10,50 Normaalihinta €19,39
Säästät: -€8,89
35,0 € / 100ml
Terpenic Synergy Aromadifusion Up 30Ml.
Terpenic Sinergia Aromadifusion Up 30 ml.
Normaalihinta €10,50 35,0 € / 100ml
Alennushinta €10,50 Normaalihinta €19,39
Säästät: -€8,89
35,0 € / 100ml

 

 
SINERGIA AROMADIFUSION UP 30 ml on aromaterapiatuote, jota käytetään eteeristen öljyjen levittämiseen tilaan. Tämä synergia on suunniteltu tarjoamaan tiettyjä terapeuttisia vaikutuksia, kuten rentoutumista, stressin lievittämistä tai mielialan kohentamista. Sitä voidaan käyttää eteeristen öljyjen diffuusoreissa luomaan tuoksuva ilmapiiri ja edistämään fyysistä ja henkistä hyvinvointia.