• Terpenic Synergy Aromadifusion Merry Christmas 30Ml.
-35%

Terpenic Sinergia Aromadifusion Merry Christmas 30 ml.

SKU-koodiTE8436553167730
SINERGIA AROMADIFUSION MERRY CHRISTMAS 30 ml on aromaterapiaan tarkoitettu eteerinen öljy, joka on suunniteltu erityisesti jouluaikaan. Ainutlaatuisen eteeristen öljyjen sekoituksensa ansiosta tämä tuote luo kotiisi juhlallisen ja kodikkaan tunnelman. Nauti joulun lämpimistä ja lohduttavista tuoksuista tämän aromaterapiaöljyn avulla.
Normaalihinta €12,60 42,0 € / 100ml
Alennushinta €12,60 Normaalihinta €19,39
Säästät: -€6,79
42,0 € / 100ml
Terpenic Synergy Aromadifusion Merry Christmas 30Ml.
Terpenic Sinergia Aromadifusion Merry Christmas 30 ml.
Normaalihinta €12,60 42,0 € / 100ml
Alennushinta €12,60 Normaalihinta €19,39
Säästät: -€6,79
42,0 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
 
2 tuote(et)
€0,00

 

 
SINERGIA AROMADIFUSION MERRY CHRISTMAS 30 ml on aromaterapiassa käytettävä eteerinen öljy. Tämä sekoitus on kehitetty erityisesti luomaan juhlava tunnelma joulukauden aikana. Sen lämmin ja mausteinen tuoksu, jossa yhdistyvät kaneli, appelsiini ja neilikka, auttaa luomaan ilon ja lämmön tunteen kotiin. Sitä voidaan käyttää aromaterapian diffuusoreissa, lisätä kotitekoisiin puhdistusaineisiin tai laimentaa kasviöljyyn hierontaan.

Ainesosat

Tämän tuotteen pääainesosa on aromadifusion-sekoitus.