• Terpenic Synergy Aromadifusion Hemingway 30Ml.
-23%

Terpenic Sinergia Aromadifusion Hemingway 30 ml.

SKU-koodiTE8436553168461
SINERGIA AROMADIFUSION HEMINGWAY 30 ml on aromaterapiassa käytettävä eteerinen öljy. Tämä tuote on tarkoitettu käytettäväksi tuoksudiffuusoreissa, ja sen tuoksu on saanut inspiraationsa kirjailija Ernest Hemingwayn teoksista. Se sopii erinomaisesti rentouttavan ja virkistävän ilmapiirin luomiseen kotiin tai toimistoon.
Normaalihinta €10,50 35,0 € / 100ml
Alennushinta €10,50 Normaalihinta €13,57
Säästät: -€3,07
35,0 € / 100ml
Terpenic Synergy Aromadifusion Hemingway 30Ml.
Terpenic Sinergia Aromadifusion Hemingway 30 ml.
Normaalihinta €10,50 35,0 € / 100ml
Alennushinta €10,50 Normaalihinta €13,57
Säästät: -€3,07
35,0 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
 
2 tuote(et)
€0,00

 

 
SINERGIA AROMADIFUSION HEMINGWAY 30 ml on aromaterapiassa käytettävä eteerinen öljy. Tämä sekoitus koostuu eteeristen öljyjen yhdistelmästä, jota käytetään rentouttavan ja virkistävän ilmapiirin luomiseen. Sitä voidaan käyttää aromaterapian diffuusoreissa luomaan miellyttävä ilmapiiri kotiin tai toimistoon. Sitä voidaan käyttää myös hieronnoissa rentoutumisen edistämiseen ja stressin lievittämiseen.