• Terpenic Synergy Aromadifusion Fum-Fum 30Ml.
-46%

Terpenic Sinergia Aromadifusion Fum-Fum 30 ml.

SKU-koodiTE8436553168089
SINERGIA AROMADIFUSION FUM-FUM 30 ml on aromaterapiassa käytettävä eteerinen öljy. Tämä tuote on tarkoitettu käytettäväksi tuoksudiffuusoreissa, ja se auttaa luomaan rentouttavan ja tuoksuvan ilmapiirin kotiin tai mihin tahansa tilaan. Sen ainutlaatuinen ja pitkäkestoinen tuoksu tekee siitä suositun valinnan niille, jotka haluavat nauttia eteeristen öljyjen terapeuttisista hyödyistä.
Normaalihinta €10,50 35,0 € / 100ml
Alennushinta €10,50 Normaalihinta €19,39
Säästät: -€8,89
35,0 € / 100ml
Terpenic Synergy Aromadifusion Fum-Fum 30Ml.
Terpenic Sinergia Aromadifusion Fum-Fum 30 ml.
Normaalihinta €10,50 35,0 € / 100ml
Alennushinta €10,50 Normaalihinta €19,39
Säästät: -€8,89
35,0 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
 
2 tuote(et)
€0,00

 

 
SINERGIA AROMADIFUSION FUM-FUM 30 ml on aromaterapiatuote, jota käytetään eteeristen öljyjen levittämiseen ilmaan. Tämä erityinen sekoitus on suunniteltu puhdistamaan ja desinfioimaan tilaa sekä luomaan raikas ja miellyttävä ilmapiiri. Sitä voidaan käyttää suljetuissa tiloissa, kuten kodeissa, toimistoissa tai hoitotiloissa, rentoutumisen edistämiseen, stressin vähentämiseen ja yleisen hyvinvoinnin parantamiseen.