• Terpenic Synergy Aromadifusion Frisk 30Ml.
-46%

Terpenic Sinergia Aromadifusion Frisk 30 ml.

SKU-koodiTE8436553168096
SINERGIA AROMADIFUSION FRISK 30 ml on eteerinen öljy, jota käytetään aromaterapiassa tuoksujen levittämiseen tilaan. Tämä tuote on suunniteltu tarjoamaan virkistävä ja elvyttävä kokemus sekä auttamaan luomaan miellyttävän ja innostavan ilmapiirin. Sen ainutlaatuinen koostumus yhdistää erilaisia eteerisiä öljyjä tuottaakseen raikkaan ja energisoivan tuoksun.
Normaalihinta €10,50 35,0 € / 100ml
Alennushinta €10,50 Normaalihinta €19,39
Säästät: -€8,89
35,0 € / 100ml
Terpenic Synergy Aromadifusion Frisk 30Ml.
Terpenic Sinergia Aromadifusion Frisk 30 ml.
Normaalihinta €10,50 35,0 € / 100ml
Alennushinta €10,50 Normaalihinta €19,39
Säästät: -€8,89
35,0 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
 
2 tuote(et)
€0,00

 

 
SINERGIA AROMADIFUSION FRISK 30 ml on aromaterapiassa käytettävä eteerinen öljy. Tämä synergia koostuu eteeristen öljyjen seoksesta, jota käytetään miellyttävän tuoksun levittämiseen tilaan. Sitä voidaan käyttää aromaterapiadiffuusoreissa rentouttavan ilmapiirin luomiseen ja hyvinvoinnin edistämiseen. Tietokannassa ei ole enintään 100 sanan pituista kuvausta espanjaksi.

Ainesosat

Tämän tuotteen pääainesosa on Sinergia Aromadifusion Frisk -eteerinen öljy.