• Terpenic Synergy Aromadifusion Bcn Summer Night 30Ml.
-46%

Terpenic Sinergia Aromadifusion Bcn Summer Night 30 ml.

SKU-koodiTE8436553168102
SINERGIA AROMADIFUSION BCN SUMMER NIGHT 30 ml on aromaterapiaan tarkoitettu eteerinen öljy. Tämä seos on suunniteltu luomaan rentouttava ja virkistävä tunnelma kesäöisin. Sitä voidaan käyttää diffuusoreissa tai laimennettuna kasviöljyyn hierontaan.
Normaalihinta €10,50 35,0 € / 100ml
Alennushinta €10,50 Normaalihinta €19,39
Säästät: -€8,89
35,0 € / 100ml
Terpenic Synergy Aromadifusion Bcn Summer Night 30Ml.
Terpenic Sinergia Aromadifusion Bcn Summer Night 30 ml.
Normaalihinta €10,50 35,0 € / 100ml
Alennushinta €10,50 Normaalihinta €19,39
Säästät: -€8,89
35,0 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
 
2 tuote(et)
€0,00

 

 
SINERGIA AROMADIFUSION BCN SUMMER NIGHT 30 ml on aromaterapiassa käytettävä eteerinen öljy. Tämä sekoitus on kehitetty erityisesti luomaan rentouttava ja virkistävä ilmapiiri kesäöisin. Sen luonnolliset ainesosat edistävät yhdessä rentoutumista, lievittävät stressiä ja parantavat unen laatua. Sitä voidaan käyttää aromaterapian diffuusoreissa, hieronnoissa tai laimennettuna kasviöljyihin iholle levitettäväksi.