• Terpenic Helichrysum De Madagascar Essential Oil Bio 30Ml
-10%

Terpenic Helichrysum Madagaskarista, luomu-eteerinen öljy, 30 ml

SKU-koodiTE8436553169031
Madagaskarilainen Helichrysum-eteerinen öljy on 30 ml:n luomutuote. Tätä eteeristä öljyä käytetään aromaterapiassa ja fytoterapiassa erilaisiin terapeuttisiin tarkoituksiin. Se tunnetaan tulehdusta hillitsevistä, haavoja parantavista ja ihoa uudistavista ominaisuuksistaan.
Normaalihinta €35,70 119,0 € / 100ml
Alennushinta €35,70 Normaalihinta €39,57
Säästät: -€3,87
119,0 € / 100ml
Terpenic Helichrysum De Madagascar Essential Oil Bio 30Ml
Terpenic Helichrysum Madagaskarista, luomu-eteerinen öljy, 30 ml
Normaalihinta €35,70 119,0 € / 100ml
Alennushinta €35,70 Normaalihinta €39,57
Säästät: -€3,87
119,0 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
 
2 tuote(et)
€0,00

 

 
Madagaskarin Helichrysum-eteerinen öljy on 30 ml:n luomutuote. Sitä käytetään aromaterapiassa ja fytoterapiassa sen terveydelle hyödyllisten ominaisuuksien vuoksi. Tämä eteerinen öljy uutetaan Helichrysum-kasvista, joka tunnetaan tulehdusta hillitsevistä, haavoja parantavista ja ihoa uudistavista ominaisuuksistaan. Sitä käytetään haavojen, palovammojen, arpien, ekseeman ja muiden iho-ongelmien hoitoon. Sitä käytetään myös lihas- ja nivelkipujen lievittämiseen sekä verenkierron parantamiseen.