• Tegor Natur Colagen, 300 Gr
-12%

Tegor Natur Colagen, 300 g

SKU-koodiTE8429007047610
Kollageenia sisältävä ravintolisäjauhe, 300 g, tarkoitettu nivelten ja liikkuvuuden ravitsemuksellisen hoidon täydentämiseen.
Normaalihinta €23,30 7,77 € / 100gr
Alennushinta €23,30 Normaalihinta €26,42
Säästät: -€3,12
7,77 € / 100gr
Loppuunmyyty
Tegor Natur Colagen, 300 Gr
Tegor Natur Colagen, 300 g
Normaalihinta €23,30 7,77 € / 100gr
Alennushinta €23,30 Normaalihinta €26,42
Säästät: -€3,12
7,77 € / 100gr

 

 

Mikä on Tegor Natur Colagen, 300 g?

Kollageenia sisältävä ravintolisäjauhe, 300 g, joka on tarkoitettu täydentämään nivelten ja liikkuvuuden ravitsemuksellista hoitoa.

Kyseessä on nivelille ja liikkuvuudelle suunnattu ravintolisä. Ennen sen käytön aloittamista on syytä arvioida sekä ravitsemuksellinen tavoite että tuotteen koko koostumus, erityisesti jos käytät jo muita ravintolisiä tai olet hoidossa.

Ominaisuudet ja tärkeimmät ainesosat

Tuotteen nimessä ja kuvauksessa korostetaan kollageenia, minttua ja muita mainittuun ravitsemustavoitteeseen liittyviä ainesosia. Pakkausmerkinnöistä käy selvästi ilmi sisältämä määrä, mikä helpottaa valmistajan antamien ohjeiden noudattamista ilman arvailua.

  • Tärkeimmät ainesosat: kollageeni, minttu.
  • Pakkauskoko: 300 g.

Tegor Natur Colagen, 300 g:n käyttöohjeet

Mittaa annostelijalla ohjeen mukainen määrä ja sekoita se veteen, johonkin muuhun juomaan tai ruokaan pakkauksessa annettujen ohjeiden mukaisesti. Sekoita, kunnes seos on tasainen.

Suositukset ja varotoimet

Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota eivätkä terveellisiä elämäntapoja. Älä ylitä suositeltua päivittäistä annosta ja pidä tuote lasten ulottumattomissa. Kysy neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta raskauden tai imetyksen aikana, jos käytät lääkkeitä tai sinulla on diagnosoitu sairaus.