• Tegor Melatin (Meladormo) 30Ml.
-5%

Tegor Melatina (Meladormo) 30 ml.

SKU-koodiTE8429007050672
Tegor Melatina (Meladormo) 30 ml on ravintolisä, jota käytetään unen laadun parantamiseen ja rentoutumisen edistämiseen. Se sisältää melatoniinia, luonnollista hormonia, joka säätelee unisykliä ja auttaa nukahtamaan nopeammin. Melatoniini voi olla hyödyllistä myös unettomuudesta tai jet lagista kärsiville. Tuotetta on saatavana 30 ml:n pakkauksessa, ja parhaiden tulosten saavuttamiseksi sitä suositellaan otettavaksi ennen nukkumaanmenoa. On kuitenkin tärkeää neuvotella lääkärin kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista, erityisesti jos käytät muita lääkkeitä tai sinulla on jokin sairaus.
Normaalihinta €17,50 58,33 € / 100ml
Alennushinta €17,50 Normaalihinta €18,46
Säästät: -€0,96
58,33 € / 100ml
Tegor Melatin (Meladormo) 30Ml.
Tegor Melatina (Meladormo) 30 ml.
Normaalihinta €17,50 58,33 € / 100ml
Alennushinta €17,50 Normaalihinta €18,46
Säästät: -€0,96
58,33 € / 100ml

 

 

Tegor Melatina (Meladormo) 30 ml on ravintolisä, jota käytetään unen laadun parantamiseen ja rentoutumisen edistämiseen. Se sisältää melatoniinia, luonnollista hormonia, joka säätelee unisykliä ja auttaa nukahtamaan nopeammin. Melatoniini voi olla hyödyllistä myös unettomuudesta tai jet lagista kärsiville. Tuotetta on saatavana 30 ml:n pakkauksessa, ja parhaiden tulosten saavuttamiseksi sitä suositellaan otettavaksi ennen nukkumaanmenoa. On kuitenkin tärkeää neuvotella lääkärin kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista, erityisesti jos käytät muita lääkkeitä tai sinulla on jokin sairaus.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.

Apteekkarin neuvo

Tegor Melatina (Meladormo) on tuote, jota käytetään nukahtamisen helpottamiseen ja unen laadun parantamiseen. Se sisältää melatoniinia, hormonia, joka säätelee uni-valverytmiä. Suositeltava annos on 1 ml ennen nukkumaanmenoa, mieluiten samaan aikaan joka päivä. On tärkeää huomioida, että tätä tuotetta eivät saa käyttää raskaana olevat tai imettävät naiset eivätkä alle 18-vuotiaat. Jos sinulla on jokin sairaus tai käytät muita lääkkeitä, on suositeltavaa neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tämän tuotteen käyttöä.