• Taxon Boldinar Drops , 250 ml
-3%

Taxon Boldinar Gotas, 250 ml

SKU-koodiTA8437010670671
Nestemäinen uute, joka tukee maksan ja ruoansulatuskanavan toimintaa ja helpottaa myrkkyjen poistumista.
Normaalihinta €38,82 15,53 € / 100ml
Alennushinta €38,82 Normaalihinta €39,97
Säästät: -€1,15
15,53 € / 100ml
Loppuunmyyty
Taxon Boldinar Drops , 250 ml
Taxon Boldinar Gotas, 250 ml
Normaalihinta €38,82 15,53 € / 100ml
Alennushinta €38,82 Normaalihinta €39,97
Säästät: -€1,15
15,53 € / 100ml

 

 

Mikä on Taxon Boldinar -tipat, 250 ml?

Taxon Boldinar Gotas, 250 ml on ravintolisä 250 ml:n pakkauksessa.

Mihin sitä käytetään?

Sen tarkoituksena on toimittaa kasviuutteita tippoina laimennettavaksi.

Vahvistetut ominaisuudet

  • Pakkauskoko: 250 ml

Miten Taxon Boldinar -tippoja, 250 ml, käytetään?

Ota 30 tippaa (1 ml) liuotettuna 1,5 litraan vettä ja juo se pienin kulauksin aamulla ja iltapäivällä.

Varoitukset

Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ruokavaliota. Säilytä tuote lasten ulottumattomissa. Kysy neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta raskauden, imetyksen, sairauden tai lääkkeiden käytön yhteydessä.

Mikä on Taxon Boldinar -tippojen, 250 ml, hinta?

Tarkista Taxon Boldinar -tippojen, 250 ml, hinta Farmaciasdirect-verkkokaupasta ja tutustu voimassa oleviin tarjouksiin ennen ostoksen vahvistamista.