• Talika Lipocils Expert (3.8Ml)
-24%

Talika Lipocils Expert (3,8 ml)

SKU-koodiTA3139431653336

Talika Lipocils Expert, 3,8 ml:n pakkaus, on välttämätön kauneustuote, joka vahvistaa ja edistää tehokkaasti silmäripsiesi kasvua.

Normaalihinta €23,80 626,32 € / 100ml
Alennushinta €23,80 Normaalihinta €31,50
Säästät: -€7,70
626,32 € / 100ml
Talika Lipocils Expert (3.8Ml)
Talika Lipocils Expert (3,8 ml)
Normaalihinta €23,80 626,32 € / 100ml
Alennushinta €23,80 Normaalihinta €31,50
Säästät: -€7,70
626,32 € / 100ml

 

 

Talikan Lipocils Expert 3,8 ml:n pakkaus on välttämätön apuväline niille, jotka haluavat vahvemmat ja terveemmät ripset. Sen edistyksellinen koostumus stimuloi ripsien kasvua ja parantaa niiden yleistä ulkonäköä sekä kestävyyttä.

Suositus: Levitä tuotetta puhtaille silmäripsille joka ilta. Voit käyttää sitä yksinään tai ennen suosikkiripsiväriäsi. Tämä tuote on täydellinen valinta niille, jotka haluavat luonnollisen ulkonäön ja silmäripset, jotka kestävät aikaa.

Käyttöohjeet

Levitä tuotetta puhtaille silmäripsille joka ilta. Voit käyttää sitä yksinään tai ennen suosikkiripsiväriäsi.