• Superlativa Clean Detox , 50 ml
  • Superlativa Clean Detox, 50 ml
  • Superlativa Clean Detox, 50 ml
  • Superlativa Clean Detox, 50 ml
  • Superlativa Clean Detox, 50 ml
  • Superlativa Clean Detox, 50 ml
  • Superlativa Clean Detox, 50 ml
-15%

Superlativa Clean Detox, 50 ml

SKU-koodiSU8437020547048

Detox-koostumuksella varustettu ravintolisä, jolla on lievä diureettinen vaikutus

Normaalihinta €19,50 39,0 € / 100ml
Alennushinta €19,50 Normaalihinta €22,90
Säästät: -€3,40
39,0 € / 100ml
Superlativa Clean Detox , 50 ml
Superlativa Clean Detox, 50 ml
Normaalihinta €19,50 39,0 € / 100ml
Alennushinta €19,50 Normaalihinta €22,90
Säästät: -€3,40
39,0 € / 100ml

 

 

Clean Detox sisältää puhdistavan sekoituksen kasviuutteita, kuten astragalusta, mariantaria, lakritsia ja klorofilliinia, jotka tukevat elimistön luonnollista detoksifikaatioprosessia ja suojaavat maksan ja suoliston toimintaa, mikä edistää myrkkyjen poistumista ja parantaa aineenvaihduntaa.

Koostumus

Astragaluksen, maitohorsman ja lakritsin kuivauute; klorofilliini, sukraloosi ja vesi.

Käyttöohje

Liuota 30 tippaa (1,5 ml), mikä vastaa kahta täyttä tiputinta päivässä.

Ravintoarvot

Astragalus-, maarianohdake- ja lakritsi-kuivauute; klorofilliini, sukraloosi ja vesi.

Apteekkarin neuvo

Laimenna tuote lasilliseen vettä (200 ml). Älä
käytä yli 6 viikkoa ilman lääkärin ohjeita. Vasta-aiheinen raskaana oleville ja imettäville naisille. Korkean verenpaineen potilaille.