• Stangest Equi-Strath 20 L

Stangest Equi-Strath 20 l

SKU-koodiAN8436020784460

Hevosille tarkoitettu luonnollinen ravintolisä, 20 litran pakkauksessa, sisältää kasvi-hiivaa.

Normaalihinta €657,09 3,29 € / 100ml
Alennushinta €657,09 Normaalihinta €657,09
Säästät: -€0,00
3,29 € / 100ml
Loppuunmyyty
Stangest Equi-Strath 20 L
Stangest Equi-Strath 20 l
Normaalihinta €657,09 3,29 € / 100ml
Alennushinta €657,09 Normaalihinta €657,09
Säästät: -€0,00
3,29 € / 100ml

 

 

Equi-Strath on hevosille tarkoitettu luonnollinen ravintolisä, joka on valmistettu kasvi-hiivasta parantamaan hevosten elinvoimaa, ruoansulatusta ja fyysistä suorituskykyä. Sopii erinomaisesti harjoitteleville eläimille tai intensiivisen rasituksen jälkeiseen palautumiseen.

Koostumus

Kasviperäinen hiiva ja luonnolliset uutteet.

Tuotetiedot

20 litran pakkaus.
Parantaa ruoansulatusta ja elinvoimaa.
Ihanteellinen harjoitteleville hevosille.