• Sotya Whey Protein Cafe Macchiato Doypack, 1000 g
  • Sotya Whey Protein Cafe Macchiato Doypack, 1000 g
  • Sotya Whey Protein Cafe Macchiato Doypack, 1000 g
  • Sotya Whey Protein Cafe Macchiato Doypack, 1000 g
-23%

Sotya Whey Protein Cafe Macchiato Doypack, 1000 g

SKU-koodiSO8427483800132

MPC-proteiinikonsentraatti: ihanteellinen proteiininlähteesi

Normaalihinta €25,20 2,52 € / 100gr
Alennushinta €25,20 Normaalihinta €32,57
Säästät: -€7,37
2,52 € / 100gr
Sotya Whey Protein Cafe Macchiato Doypack, 1000 g
Sotya Whey Protein Cafe Macchiato Doypack, 1000 g
Normaalihinta €25,20 2,52 € / 100gr
Alennushinta €25,20 Normaalihinta €32,57
Säästät: -€7,37
2,52 € / 100gr

 

 

MPC-proteiinikonsentraattimme, jonka proteiinipitoisuus on 80 %, tarjoaa kaikki elimistöllesi välttämättömät aminohapot. Se on biologisesti arvokasta, vähälaktoosista ja imeytyy nopeasti, joten se sopii erinomaisesti sekä säännöllisesti urheileville että niille, jotka haluavat lisätä proteiinin saantia ilman lisättyjä rasvoja. Nauti terveellisestä ja herkullisesta vaihtoehdosta, jota on saatavana vastustamattomina makuina: suklaa, vanilja ja kahvi macchiato. Ei sovi maitoallergikoille. Löydä suosikkimakusi ja paranna ravitsemustasi jo tänään!

Ainesosat

Maitoproteiinikonsentraatti (maito), liukoiset kahvijauheet, luonnolliset aromit, makeutusaine: sukraloosi (E955; maltodekstriini), sakeutusaine: ksantaanikumi (E415).

Käyttöohje

Sekoita 30 g jauhetta (noin 1 tasainen kauha) veteen, maitoon tai kasvijuomaan (250 ml), sekoita kunnes se on liuennut ja nauti heti. Älä keitä.

Ainesosat

Maito-proteiinikonsentraatti (maito), liukokahvi, luonnolliset aromit, makeutusaine: sukraloosi (E955; maltodekstriini), sakeutusaine: ksantaanikumi (E415).