• Soria Natural Composor 16 Sinusol Complex Xxi 25Ml.
-10%

Soria Natural Composor 16 Sinusol Complex Xxi 25 ml.

SKU-koodiSO8422947152161
Soria Natural Composor 16 Sinusol Complex Xxi 25 ml on tuote, joka on tarkoitettu sivuontelovaivojen oireiden lievittämiseen.
Normaalihinta €9,41 37,64 € / 100ml
Alennushinta €9,41 Normaalihinta €10,45
Säästät: -€1,04
37,64 € / 100ml
Soria Natural Composor 16 Sinusol Complex Xxi 25Ml.
Soria Natural Composor 16 Sinusol Complex Xxi 25 ml.
Normaalihinta €9,41 37,64 € / 100ml
Alennushinta €9,41 Normaalihinta €10,45
Säästät: -€1,04
37,64 € / 100ml

 

 

Soria Natural Composor 16 Sinusol Complex Xxi 25 ml on tuote, joka on tarkoitettu lievittämään sivuontelovaivojen oireita.

Käyttöohjeet

Soria Natural Composor 16 Sinusol Complex Xxi 25 ml on tuote, jota käytetään sivuontelovaivojen oireiden lievittämiseen. Se sisältää yhdistelmän lääkekasvien uutteita, jotka auttavat avaamaan ja vähentämään nenän sivuonteloiden turvotusta, lievittäen siten nenän tukkoisuutta, kasvojen painetta ja päänsärkyä, jotka liittyvät sivuontelovaivoihin. Tuotetta käytetään laimentamalla 25 ml tuotetta puoleen lasilliseen vettä ja ottamalla se 3 kertaa päivässä, mieluiten ennen aterioita. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella lääkärin kanssa ennen tämän tuotteen käyttöä.