• Skin Perfection Total Anti-Ox , 36,6 g
  • Skin Perfection Total Anti-Ox, 36,6 g
  • Skin Perfection Total Anti-Ox, 36,6 g
  • Skin Perfection Total Anti-Ox, 36,6 g
-8%

Skin Perfection Total Anti-Ox, 36,6 g

SKU-koodiSK8437017930204

Antioksidanttinen, ikääntymistä ehkäisevä nutrikosmetiikka

Normaalihinta €27,90 76,23 € / 100gr
Alennushinta €27,90 Normaalihinta €30,46
Säästät: -€2,56
76,23 € / 100gr
Skin Perfection Total Anti-Ox , 36,6 g
Skin Perfection Total Anti-Ox, 36,6 g
Normaalihinta €27,90 76,23 € / 100gr
Alennushinta €27,90 Normaalihinta €30,46
Säästät: -€2,56
76,23 € / 100gr

 

 

Total Anti-Ox on täydellinen ravintokosmetiikkatuote, jonka avulla voit sisällyttää antioksidantin päivittäiseen rutiiniisi ja/tai tehostaa kosmetiikkatuotteidesi vaikutusta.
Sen monipuolinen koostumus, joka perustuu puhtaisiin merileväuutteisiin (Plasmarine Life Complex™) sekä resveratrolin, D-vitamiinin ja sinkin yhdistelmään, auttaa ylläpitämään ihon hyvää kuntoa ja parantaa sen ulkonäköä ja hehkkua.
Total Anti-Ox auttaa myös suojaamaan soluja ikääntymistä aiheuttavalta oksidatiiviselta stressiltä
ja säilyttää solujen laadun.

Koostumus

Yksi annos (2 kapselia):
250 mg Tetraselmis Chui, 250 mg Chlorella Vulgaris, 1200 mg Polygonum Cuspidatum -kuivauutetta (josta resveratrolia 30 mg)
14 µg D-vitamiinia
10 mg sinkkiä

Käyttöohje

Ota yksi kapseli ennen lounasta ja toinen ennen illallista.

Ainesosat

Plasmarine life complex™ (Chlorella vulgaris ja Tetraselmis chuii -mikrolevän kylmäkuivattu uute), Polygonum cuspidatum -kasvin kuivauute, josta resveratrolia 30 mg, D-vitamiini, sinkki

Ravintoarvot

Yksi annos (2 kapselia):
250 mg Tetraselmis chuii, 250 mg Chlorella vulgaris, 1200 mg Polygonum cuspidatum -kuivauutetta (josta resveratrolia 30 mg)
14 µg D-vitamiinia
10 mg sinkkiä