• Bottega Di Lungavita Super Dren Depura Grapefruit 500Ml.
-35%

Bottega Di Lungavita Super Dren Depura Pomelo 500 ml.

SKU-koodiBO8032894493264
Nestemäinen ravintolisä kehon puhdistamiseen.
Normaalihinta €23,94 4,79 € / 100ml
Alennushinta €23,94 Normaalihinta €37,04
Säästät: -€13,10
4,79 € / 100ml
Loppuunmyyty
Bottega Di Lungavita Super Dren Depura Grapefruit 500Ml.
Bottega Di Lungavita Super Dren Depura Pomelo 500 ml.
Normaalihinta €23,94 4,79 € / 100ml
Alennushinta €23,94 Normaalihinta €37,04
Säästät: -€13,10
4,79 € / 100ml

 

 
Bottega Di Lungavita Super Dren Depura Pomelo on nestemäinen ravintolisä, joka on tarkoitettu elimistön puhdistamiseen. Sen koostumus sisältää greippiuutetta ja muita luonnollisia ainesosia, jotka auttavat poistamaan myrkkyjä ja vähentämään turvotusta. Miellyttävä greippimaku tekee tuotteesta helppokäyttöisen.

Koostumus

Vesi, pomelo-uute, koivu-uute, artisokka-uute, voikukka-uute, mustaherukka-uute, rypäle-uute, nokkosen uute, aromi, askorbiinihappo, säilöntäaineet (kaliumsorbaatti, natriumbentsoaatti).

Käyttöohje

Laimenna 30 ml lasilliseen vettä ja ota kerran päivässä ennen ateriaa. Ravista hyvin ennen käyttöä.