• Sensilis Make Up Rouge Fondant 05 Bordeaux, 3,5 ml
  • Sensilis Make Up Rouge Fondant 05 Bordeaux , 3.5 ml
  • Sensilis Make Up Rouge Fondant 05 Bordeaux, 3,5 ml
-18%

Sensilis Make Up Rouge Fondant 05 Bordeaux, 3,5 ml

SKU-koodiSE8428749008835

Sensilis Make Up Rouge Fondant 05 Bordeaux, 3,5 ml Kosteuttava ja sulavahuulipuna . Sisältää ruusunmarjan öljyä, hyaluronihappoa ja E-vitamiinia.

Normaalihinta €17,00 485,71 € / 100ml
Alennushinta €17,00 Normaalihinta €20,70
Säästät: -€3,70
485,71 € / 100ml
Sensilis Make Up Rouge Fondant 05 Bordeaux, 3,5 ml
Sensilis Make Up Rouge Fondant 05 Bordeaux, 3,5 ml
Normaalihinta €17,00 485,71 € / 100ml
Alennushinta €17,00 Normaalihinta €20,70
Säästät: -€3,70
485,71 € / 100ml

 

 

Keskipeittävä huulipuna, joka ravitsee huulia ja antaa niille kiiltävän, mehukkaan ja aistillisen lopputuloksen. Sisältää ruusunmarjaöljyä ja hyaluronihappoa niiden kosteuttavien ominaisuuksien vuoksi sekä E-vitamiinia sen antioksidanttisen vaikutuksen vuoksi. Kokoelma, jossa on 6 sävyä

Koostumus

Ruusunmarjaöljy, hyaluronihappo, E-vitamiini

Käyttöohje

Levitä suoraan huulille muotoa korostaen. Suosittelemme myös huulipensselin käyttöä tarkkaan levitykseen, erityisesti voimakkaiden sävyjen kohdalla.

Ainesosat

Oktyylidodekanoli; pentaerytrityylitetraisostearaatti; polyeteeni; diisostearyylimalaatti; bis-diglyserylipolyasyladipaatti-2; polybuteeni; VP/heksadekeenikopolymeeri; mikrokiteinen vaha (mikrokiteinen vaha); disteardimoniumhektoriitti; tokoferyyliasetaatti; ruusupähkinän siemenöljy; etyyliheksyylipalmitaatti; pentaerytrityylitetra-di-T-butyylihydroksihydrosinnamaatti; trihydroksisteariini; dikalsiumfosfaatti; natriumhyaluronaatti. Voi sisältää [+/-]: CI 77891 (titaanidioksidi); CI 19140 (keltainen 5-lake); CI 15850 (punainen 7-lake); CI 77492 (rautaoksidit); CI 77491 (rautaoksidit); CI 15850 (punainen 6); CI 42090 (sininen 1 Lake).

Apteekkarin neuvo

Kaikille huulityypeille, erityisesti kuiville, halkeileville ja herkille huulille