• Scientiffic Nutrition Tasty! Flap Choco Ruby - Red Fruits , 60 grams
-32%

Scientiffic Nutrition Tasty! Flap Choco Ruby – punaiset marjat, 60 grammaa

SKU-koodiSC8491366277847
Scientiffic Nutrition – Tasty Flap, kaurapohjaiset energiapatukat, jotka sopivat erinomaisesti niille, joiden on lisättävä kalorimäärää – makuvaihtoehdot: Choco-Cookies, Choco-Ruby (punaiset marjat) ja Breakfast. 60 g.
Normaalihinta €1,70 2,83 € / 100gr
Alennushinta €1,70 Normaalihinta €2,50
Säästät: -€0,80
2,83 € / 100gr
Loppuunmyyty
Scientiffic Nutrition Tasty! Flap Choco Ruby - Red Fruits , 60 grams
Scientiffic Nutrition Tasty! Flap Choco Ruby – punaiset marjat, 60 grammaa
Normaalihinta €1,70 2,83 € / 100gr
Alennushinta €1,70 Normaalihinta €2,50
Säästät: -€0,80
2,83 € / 100gr

 

 
EDUT: Jokaisessa patukassa on noin 36 g (määrä vaihtelee maun mukaan) hiilihydraatteja. Tämä tekee siitä ihanteellisen valinnan niille, jotka haluavat kasvattaa lihasmassaa, mutta joilla on vaikeuksia lihoa. Lisäksi sen herkulliset maut tekevät siitä loistavan terveellisen herkun.
KOOSTUMUS: Kaurasta valmistettu patukka, jota on saatavana eri makuvaihtoehdoilla (Choco-Cookies, Choco-Ruby punaiset marjat ja Breakfast).
SUOSITELLAAN: Suositellaan henkilöille, jotka haluavat nauttia terveellisestä ja herkullisesta välipalasta, tai niille, jotka haluavat kasvattaa lihasmassaa, mutta joilla on vaikeuksia painonlisäyksessä ja tavoitteen saavuttamiseen tarvittavan energian saamisessa.

Käyttöohje

Ota 1 patukka energianlähteenä ennen liikuntaa tai sen aikana.

Apteekin neuvo

Älä ylitä nimenomaisesti suositeltua päivittäistä annosta. Säilytä pienten lasten ulottumattomissa. Ravintolisät eivät saa korvata monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota eikä terveellisiä elämäntapoja.