• Schwabe Intestibaby 7Ml.
-28%

Schwabe Intestibaby 7 ml.

SKU-koodiSC8431078050598
Pisaroina annettava ravintolisä, joka edistää vauvojen suolistoflooran tasapainoa.
Normaalihinta €15,50 221,43 € / 100ml
Alennushinta €15,50 Normaalihinta €21,41
Säästät: -€5,91
221,43 € / 100ml
Schwabe Intestibaby 7Ml.
Schwabe Intestibaby 7 ml.
Normaalihinta €15,50 221,43 € / 100ml
Alennushinta €15,50 Normaalihinta €21,41
Säästät: -€5,91
221,43 € / 100ml

 

 
Schwaben Intestibaby on erityisesti vauvoille kehitetty nestemäinen ravintolisä. Se sisältää kamomillauutetta, joka tunnetaan ruoansulatusta edistävistä ja rauhoittavista ominaisuuksistaan. Tuote on saatavana kätevissä ampulleissa, joiden annos on sovitettu pienimmillekin. Valmiste on makeutettu sorbitolilla ja sakkariinilla, jotta sen maku olisi miellyttävä. Intestibaby auttaa lievittämään ruoansulatushäiriöitä ja edistämään vauvojen hyvinvointia. Kysy neuvoa lastenlääkäriltä ennen käyttöä.

Koostumus

Yhdessä ampullissa: Kamomillauute (Matricaria chamomilla) (100 mg), sorbitoli (675 mg), sakkariini (3 mg).

Käyttöohje

Lisää 7 ml päivittäin vauvan ruokaan.

Apteekkarin neuvo

Tämä tuote sopii vauvoille ja on tarkoitettu tukemaan pikkulasten suolistoflooran tasapainoa. Kysy neuvoa lastenlääkäriltä ennen kuin annat vauvallesi ravintolisiä.