• Santiveri Sanaflor Erbafrial 65Gr.
-14%

Santiveri Sanaflor Erbafrial 65 g

SKU-koodiSA8412170024755
Santiveri Sanaflor Erbafrial 65 g on tuote, joka on tarkoitettu hengitysteiden hoitoon. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat lievittämään nenän tukkoisuutta ja yskää. Sen erityinen koostumus tarjoaa helpotusta ja raikkautta, helpottaen hengittämistä. Tuote sopii erinomaisesti niille, jotka etsivät luonnollista lääkettä hengityselinten ongelmiin.
Normaalihinta €4,82 7,42 € / 100gr
Alennushinta €4,82 Normaalihinta €5,60
Säästät: -€0,78
7,42 € / 100gr
Loppuunmyyty
Santiveri Sanaflor Erbafrial 65Gr.
Santiveri Sanaflor Erbafrial 65 g
Normaalihinta €4,82 7,42 € / 100gr
Alennushinta €4,82 Normaalihinta €5,60
Säästät: -€0,78
7,42 € / 100gr

 

 
Santiveri Sanaflor Erbafrial 65 g on hengitysteiden hoitoon tarkoitettu tuote. Se on ravintolisä, joka sisältää yhdistelmän lääkekasveja, kuten timjamia, echinaceaa ja eukalyptusta. Näillä kasveilla on yskänlääke-, tukkoisuutta lievittäviä ja antiseptisiä ominaisuuksia, jotka auttavat lievittämään hengitystieoireita, kuten nenän tukkoisuutta, yskää ja kurkun ärsytystä. Lisäksi tämä tuote voi vahvistaa immuunijärjestelmää ja parantaa vastustuskykyä vilustumista ja flunssaa vastaan. On suositeltavaa noudattaa valmistajan ohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen käyttöä.

Koostumus

Santiveri Sanaflor Erbafrial 65 g:n koostumusta ei ole ilmoitettu.

Käyttöohje

Santiveri Sanaflor Erbafrial 65Gr:n käyttöohje on ottaa yksi kapseli päivässä, mieluiten ennen ateriaa, lasillisen veden kera. On suositeltavaa noudattaa valmistajan ohjeita ja kysyä neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta ennen tämän tuotteen käytön aloittamista.

Apteekkarin neuvo

Santiveri Sanaflor Erbafrial 65Gr on ravintolisä, jota käytetään hengitysteiden hoitoon. Tietokannassa ei kuitenkaan ole erityisiä tietoja tämän tuotteen varotoimista. On suositeltavaa kysyä neuvoa apteekista tai lukea tuotteen käyttöohjeet saadaksesi yksityiskohtaista tietoa varotoimista ja oikeasta käytöstä.