• Santiveri Mixtract 8 Erbatensor 50Ml. Bio
-5%

Santiveri Mixtract 8 Erbatensor 50 ml. Bio

SKU-koodiSA8412170032736
Santiveri Mixtract 8 Erbatensor 50 ml Bio on luonnonperäinen yrttituote, jota on saatavilla luontaistuotekaupoissa. Tämä seos sisältää huolellisesti valittuja ainesosia, jotka edistävät hyvinvointia ja terveyttä. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan tuotteen käyttöä valmistajan ohjeiden mukaisesti.
Normaalihinta €13,10 26,2 € / 100ml
Alennushinta €13,10 Normaalihinta €13,79
Säästät: -€0,69
26,2 € / 100ml
Loppuunmyyty
Santiveri Mixtract 8 Erbatensor 50Ml. Bio
Santiveri Mixtract 8 Erbatensor 50 ml. Bio
Normaalihinta €13,10 26,2 € / 100ml
Alennushinta €13,10 Normaalihinta €13,79
Säästät: -€0,69
26,2 € / 100ml

 

 
Santiveri Mixtract 8 Erbatensor 50 ml Bio on kasviperäinen tuote, jota käytetään rentoutumisen ja yleisen hyvinvoinnin edistämiseen. Se koostuu luonnollisten kasviuutteiden seoksesta, joka auttaa rauhoittamaan hermoja ja vähentämään stressiä. Tätä tuotetta on saatavilla luontaistuotekaupoista, ja parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan sen käyttöä valmistajan ohjeiden mukaisesti.

Käyttöohjeet

Santiveri Mixtract 8 Erbatensor 50 ml Bio otetaan 1 ml (noin 25 tippaa) laimennettuna veteen tai mehuun kolme kertaa päivässä. Sitä suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä.

Apteekkarin neuvo

Santiveri Mixtract 8 Erbatensor 50 ml. Bio on luonnollista alkuperää oleva tuote, jota on saatavilla luontaistuotekaupoista. Tietokannassa ei kuitenkaan ole erityisiä tietoja tämän tuotteen varotoimista. On suositeltavaa kysyä apteekista tai terveydenhuollon ammattilaiselta tarkempia tietoja tämän tuotteen varotoimista ja oikeasta käytöstä.