• Santiveri Mixtract 14 Erbavenal 50Ml. Bio
-5%

Santiveri Mixtract 14 Erbavenal 50 ml. Bio

SKU-koodiSA8412170032668
Santiveri Mixtract 14 Erbavenal 50 ml Bio on luonnontuote, joka on kehitetty parantamaan verenkiertoa ja sydämen terveyttä. Se sisältää yrttiuutteiden sekoitusta, joka auttaa vahvistamaan suonia ja vähentämään tulehdusta, lievittäen näin suonikohjujen ja väsyneiden jalkojen oireita. Tämä tuote on luonnonmukainen, ja parhaiden tulosten saavuttamiseksi sitä suositellaan käytettäväksi valmistajan ohjeiden mukaisesti.
Normaalihinta €13,10 26,2 € / 100ml
Alennushinta €13,10 Normaalihinta €13,79
Säästät: -€0,69
26,2 € / 100ml
Loppuunmyyty
Santiveri Mixtract 14 Erbavenal 50Ml. Bio
Santiveri Mixtract 14 Erbavenal 50 ml. Bio
Normaalihinta €13,10 26,2 € / 100ml
Alennushinta €13,10 Normaalihinta €13,79
Säästät: -€0,69
26,2 € / 100ml

 

 
Santiveri Mixtract 14 Erbavenal 50 ml Bio on luonnollinen tuote, joka on kehitetty parantamaan sydämen terveyttä ja verenkiertoa. Se sisältää sekoituksen lääkekasvien uutteita, jotka auttavat vahvistamaan laskimoita ja parantamaan verenkiertoa. Tätä tuotetta käytetään suonikohjujen oireiden, kuten jalkojen turvotuksen, kivun ja raskauden tunteen, lievittämiseen. Se voi myös auttaa ehkäisemään verihyytymien muodostumista ja edistää terveellistä verenkiertoa koko kehossa.

Koostumus

Santiveri Mixtract 14 Erbavenal 50 ml. Bio -tuotteen koostumusta ei ole saatavilla tietokannassa.

Käyttöohje

Santiveri Mixtract 14 Erbavenal 50 ml. Bio -valmisteen käyttöohjeen mukaan sitä otetaan 1 ml (noin 25 tippaa) veteen laimennettuna kolme kertaa päivässä. Suositellaan otettavaksi ennen pääaterioita. On tärkeää ravistaa pulloa hyvin ennen käyttöä.

Ainesosat

Santiveri Mixtract 14 Erbavenal 50 ml. Bio -valmisteen pääasiallinen vaikuttava aine on Erbavenal-uute.

Apteekkarin neuvo

Santiveri Mixtract 14 Erbavenal 50 ml Bio on sydämen ja verenkierron hyvinvointia edistävä tuote. Tietokannassa ei kuitenkaan ole erityisiä tietoja tämän tuotteen varotoimista. On suositeltavaa kysyä apteekista tai lukea tuotteen käyttöohjeet saadaksesi yksityiskohtaista tietoa varotoimista ja oikeasta käytöstä.