• Saludalkalina Propintos 250Ml.
-27%

Saludalkalina Propintos 250 ml.

SKU-koodiSA8437015654515
Saludalkalina Propintos 250 ml on ravintolisä, joka auttaa ylläpitämään kehon happo-emästasapainoa. Se sisältää propoleumia, luonnollista ainesosaa, joka tunnetaan antibakteerisista ja antioksidanttisista ominaisuuksistaan. Tämä tuote voi auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää ja edistämään yleistä terveyttä.
Normaalihinta €15,10 6,04 € / 100ml
Alennushinta €15,10 Normaalihinta €20,73
Säästät: -€5,63
6,04 € / 100ml
Loppuunmyyty
Saludalkalina Propintos 250Ml.
Saludalkalina Propintos 250 ml.
Normaalihinta €15,10 6,04 € / 100ml
Alennushinta €15,10 Normaalihinta €20,73
Säästät: -€5,63
6,04 € / 100ml

 

 
Saludalkalina Propintos 250 ml on ravintolisä, jota käytetään elimistön happo-emästasapainon ylläpitämiseen. Tuotteen koostumus sisältää alkalisoivia ainesosia, jotka auttavat neutraloimaan happamuutta ja edistämään terveellistä pH-arvoa elimistössä. Lisäksi se sisältää propintoja, jotka ovat ravinteita ja antioksidantteja runsaasti sisältäviä kasviuutteita, jotka auttavat vahvistamaan immuunijärjestelmää ja parantamaan yleistä terveyttä. Tätä tuotetta suositellaan käytettäväksi osana tasapainoista ruokavaliota ja terveellistä elämäntapaa.

Koostumus

Oranssikukkauute (kuivattu) 3 g
Drosera-kuivauute 3 g
Piharatamo-kuivauute 3 g
Mänty, kuivauute 3 g
Seljanmarjan kuivauute 3 g
Timjami, kuivauute 3 g
Propoliksen vesi-alkoholiuute 20 ml
Eukalyptuksen eteerinen öljy 1 g
Mentoli 1 g
Mangaaniglukonaatti 0,606 g

Käyttöohje

Saludalkalina Propintos 250 ml -valmistetta käytetään ottamalla 10 ml laimennettuna lasilliseen vettä, mieluiten ennen pääaterioita. Sitä suositellaan ravistettavaksi hyvin ennen käyttöä.