• Sakai Detox Forte 450Ml.
-39%

Sakai Detox Forte 450 ml.

SKU-koodiSA8423245031011
Sakai Detox Forte 450 ml on detoksifikaatiotuote, joka auttaa poistamaan myrkkyjä kehosta. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka edistävät haitallisten aineiden poistumista ja tukevat ruoansulatusjärjestelmän toimintaa. Tätä tuotetta voidaan käyttää osana kehon puhdistus- ja detoksifikaatio-ohjelmaa.
Normaalihinta €16,60 3,69 € / 100ml
Alennushinta €16,60 Normaalihinta €27,10
Säästät: -€10,50
3,69 € / 100ml
Sakai Detox Forte 450Ml.
Sakai Detox Forte 450 ml.
Normaalihinta €16,60 3,69 € / 100ml
Alennushinta €16,60 Normaalihinta €27,10
Säästät: -€10,50
3,69 € / 100ml

 

 
Sakai Detox Forte 450 ml on luonnonlääketieteessä ja fytoterapiassa käytettävä tuote. Kyseessä on aromaterapiatuote, joka sisältää eteerisiä öljyjä ja kasviöljyjä hierontaan. Tätä tuotetta käytetään tukemaan kehon puhdistumista, poistamalla myrkkyjä ja edistämällä yleistä terveyttä ja hyvinvointia. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen tuotteen käyttöä.

Koostumus

Boldo (boldonlehti, maltodekstriini, piidioksidi), makeutusaine: stevioliglykosidit; inositoli, koliinibitartraatti (koliinibitartraatti, piidioksidi), L-metioniini.

Käyttöohje

Sakai Detox Forte 450 ml:n käyttöohje on ottaa 15 ml (yksi ruokalusikallinen) laimennettuna lasilliseen vettä, mieluiten ennen pääaterioita. Suosittelemme ravistamaan tuotetta hyvin ennen käyttöä.

Apteekkarin neuvo

Sakai Detox Forte 450 ml on detoksifikaatiotuote, jota käytetään luonnonlääketieteessä ja fytoterapiassa. Tietokannassa ei kuitenkaan ole erityisiä tietoja tämän tuotteen varotoimista. On suositeltavaa lukea tuotteen etiketti tai keskustella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen käyttöä saadaksesi tarkat tiedot varotoimista ja mahdollisista sivuvaikutuksista.