• Pwd Oat Delight Chocolate Brownie 1,5Kg.
  • Pwd Oat Delight suklaabrownie 1,5 kg.
  • Pwd Oat Delight suklaabrownie 1,5 kg.
-21%
Pwd

Pwd Oat Delight suklaabrownie 1,5 kg.

SKU-koodiPW8436604680270
Oat Delight, jonka maku muistuttaa suklaabrownieta – herkullinen vaihtoehto aamiaiseksi.
Normaalihinta €8,90 0,59 € / 100gr
Alennushinta €8,90 Normaalihinta €11,29
Säästät: -€2,39
0,59 € / 100gr
Pwd Oat Delight Chocolate Brownie 1,5Kg.
Pwd Oat Delight suklaabrownie 1,5 kg.
Normaalihinta €8,90 0,59 € / 100gr
Alennushinta €8,90 Normaalihinta €11,29
Säästät: -€2,39
0,59 € / 100gr
Lääkityssuositus
 
 
1 tuote(et)
€0,00

 

 
Oat Delight Chocolate Brownie on herkullinen sekoitus kaurajauhoja ja suklaabrownie-palasia. Kaurajauhot tarjoavat pitkäkestoista energiaa, kun taas suklaabrownie tuo mukaan vastustamattoman maun. Sekoita maitoon tai jogurttiin nauttiaksesi maukkaasta ja energiaa täynnä olevasta aamiaisesta.

Ainesosat

Kaurahiutaleet, suklaabrownie, sokeri, vehnäjauho, mallasuute jne.

Käyttöohje

Sekoita maitoon tai jogurttiin tai nauti suosikkilämpimän juomasi kanssa.

Apteekkarin vinkki

Kaurahiutaleet ovat pitkäkestoisen energian lähde, joka sopii erinomaisesti energiatason ylläpitämiseen koko päivän ajan.