• Pwd Oat Delight Cappuccino 1,5Kg.** ** Pwd Oat Delight Cappuccino 1,5Kg.
  • Pwd Oat Delight Cappuccino 1,5 kg.**
  • Pwd Oat Delight Cappuccino 1,5 kg.**
-30%
Pwd

Pwd Oat Delight Cappuccino 1,5 kg.**

SKU-koodiPW8190011611011
Kapuutsinon makuinen kaura.
Normaalihinta €7,90 0,53 € / 100gr
Alennushinta €7,90 Normaalihinta €11,29
Säästät: -€3,39
0,53 € / 100gr
Pwd Oat Delight Cappuccino 1,5Kg.** ** Pwd Oat Delight Cappuccino 1,5Kg.
Pwd Oat Delight Cappuccino 1,5 kg.**
Normaalihinta €7,90 0,53 € / 100gr
Alennushinta €7,90 Normaalihinta €11,29
Säästät: -€3,39
0,53 € / 100gr
Lääkityssuositus
 
 
1 tuote(et)
€0,00

 

 
Pwd Oat Delight Cappuccino on cappuccino-maustettu kaurajauhe. Kaura on hitaasti vapautuva energianlähde, joka sopii erinomaisesti terveelliseen aamiaiseen tai välipalaan. Sekoita maitoon tai kuumaan veteen ja nauti sen herkullisesta kahvin mausta. Muokkaa omaa Oat Delight -kupillistasi suosikkiainesosillasi.

Koostumus

Kapučino-maustetut kaurahiutaleet ja muut ainesosat.

Käyttöohje

Sekoita 50 g maitoon tai veteen, sopii erinomaisesti aamiaiseksi.

Apteekkarin vinkki

Lisää tuoreita hedelmiä täydellisen aamiaisen saamiseksi.