• Pwd N.O. Ironcore Limon 480Gr.
-14%
Pwd

Pwd N.O. Ironcore Limon 480 g

SKU-koodiPW8150601342848
Sitruunanmakuinen treeniä edeltävä ravintolisä.
Normaalihinta €38,39 8,0 € / 100gr
Alennushinta €38,39 Normaalihinta €44,90
Säästät: -€6,51
8,0 € / 100gr
Pwd N.O. Ironcore Limon 480Gr.
Pwd N.O. Ironcore Limon 480 g
Normaalihinta €38,39 8,0 € / 100gr
Alennushinta €38,39 Normaalihinta €44,90
Säästät: -€6,51
8,0 € / 100gr
Lääkityssuositus
 
 
1 tuote(et)
€0,00

 

 
Pwd N.O. Ironcore on sitruunanmakuinen treenin ennen otettava ravintolisä. Se sisältää ainesosia, kuten L-arginiinia ja L-sitrulliinia, jotka auttavat lisäämään typpioksidin tuotantoa kehossa, mikä parantaa verenkiertoa ja suorituskykyä harjoituksen aikana. Sekoita yksi ruokalusikallinen veteen ennen harjoitusta optimaalisten tulosten saavuttamiseksi. Älä ylitä suositeltua annostusta. Huolehdi riittävästä nesteytyksestä harjoituksen aikana.

Koostumus

Typpioksidi (NO), L-arginiini, L-sitrulliini, beeta-alaniini, magnesiumsitraatti, sitruunahappo, aromi, makeutusaineet (sukraloosi, asesulfaami K), väriaineet (tartratsiini, kirkas sininen FCF).

Käyttöohje

Sekoita yksi ruokalusikallinen 300 ml:aan vettä 15–30 minuuttia ennen liikuntaa.

Apteekkarin neuvo

Älä ylitä suositeltua annosta ja huolehdi riittävästä nesteytyksestä harjoituksen aikana.