• Primaderm Xpert Glow Up Mist, 50 ml
  • Primaderm Xpert Bruma Glow Up Mist, 50 ml
  • Primaderm Xpert Bruma Glow Up Mist, 50 ml
-21%

Primaderm Xpert Bruma Glow Up Mist, 50 ml

SKU-koodiPR8436564667106

Valaiseva ja väsymystä torjuva sumu, joka antaa iholle hehkuvan lopputuloksen

Normaalihinta €14,90 29,8 € / 100ml
Alennushinta €14,90 Normaalihinta €18,90
Säästät: -€4,00
29,8 € / 100ml
Loppuunmyyty
Primaderm Xpert Glow Up Mist, 50 ml
Primaderm Xpert Bruma Glow Up Mist, 50 ml
Normaalihinta €14,90 29,8 € / 100ml
Alennushinta €14,90 Normaalihinta €18,90
Säästät: -€4,00
29,8 € / 100ml

 

 

Glow-vaikutteinen sumu, joka tuo kasvoillesi lisää hehkua, kosteutta ja antioksidanttisuojaa. Se vähentää väsymyksen merkkejä, pienentää ihohuokosia ja antaa kasvoille säteilevän hehkun soft-focus-hiukkasten ansiosta.

Koostumus

3 % iPeptideTM
2 % Neøclair Pro™
C-vitamiini
Karnosini

Käyttöohje

Ravista voimakkaasti ennen käyttöä. Pidä 15 cm:n päässä kasvoista. Suihkuta 6 kertaa silmät kiinni. Saadaksesi entistä kirkkaamman hehkun, suihkuta enemmän. Käytä päivähoitorutiinin viimeisenä vaiheena. Toista niin monta kertaa kuin tarvitaan.

Ainesosat

Aqua, glyseriini, propanedioli, 1,2-heksanedioli, CI 77891, mika, askorbyyliglukosidi, asetyylitetrapeptidi-2, asetyyliheksapeptidi-8, karnoosiini, PPG-26-buteth-26, hydroksiasetofenoni, tinoksidi, kaprylyyliglykoli, PEG-40-hydratoitu risiiniöljy, hajuste

Apteekkarin neuvo

Vähentää väsymyksen merkkejä ja uupumuksen oireita
Antaa välittömästi luonnollisen hehkun
Antaa kasvoille levänneemmän ilmeen
Virkistävä vaikutus, joka laskee kasvojen lämpötilaa
Antioksidantti- ja saasteiden torjunta-aine
Häivyttää ihohuokoset ja epätasaisuudet
Kiinnittää meikin
Dermatologisesti testattu herkälle iholle
Ei tukki ihohuokosia