• Praxis Pharma Santaprax 60Ml.
-30%

Praxis Pharma Santaprax 60 ml.

SKU-koodiPR8437021355444
Valikoiduista kasveista valmistettu nestemäinen uute, joka on pakattu tiputuspullossa tarkkaa annostelua varten. Soveltuu luonnolliseksi tueksi hyvinvointirutiiniin.
Normaalihinta €17,60 29,33 € / 100ml
Alennushinta €17,60 Normaalihinta €25,14
Säästät: -€7,54
29,33 € / 100ml
Loppuunmyyty
Praxis Pharma Santaprax 60Ml.
Praxis Pharma Santaprax 60 ml.
Normaalihinta €17,60 29,33 € / 100ml
Alennushinta €17,60 Normaalihinta €25,14
Säästät: -€7,54
29,33 € / 100ml

 

 
Praxis Pharma Santaprax 60 ml on luonnonlääke ja kasvilääke, jota käytetään ruoansulatusongelmien hoitoon ja ruoansulatuksen parantamiseen. Sitä käytetään lievittämään oireita, kuten närästystä, ruoansulatushäiriöitä ja raskauden tunnetta aterian jälkeen. Tämä tuote sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat tasapainottamaan mahalaukun pH-arvoa ja edistämään terveellistä ruoansulatusta. On suositeltavaa noudattaa valmistajan antamia käyttöohjeita ja neuvotella lääkärin kanssa ennen käyttöä, erityisesti jos sinulla on ennestään jokin sairaus tai käytät muita lääkkeitä.

Käyttöohjeet

Praxis Pharma Santaprax 60 ml on tuote, jota käytetään ruoansulatushäiriöiden hoitoon. Annettujen tietojen perusteella ei kuitenkaan käy ilmi, miten juuri tätä tuotetta käytetään.