• Praxis Pharma Rinoprax 60Ml.
-30%

Praxis Pharma Rinoprax 60 ml.

SKU-koodiPR8437021355369
Nestemäinen ravintolisä, jonka koostumus perustuu perinteisesti hengityselinten hoidossa käytettyihin kasveihin. Kätevä pakkausmuoto, joka on helppo sisällyttää päivittäiseen rutiiniin.
Normaalihinta €17,50 29,17 € / 100ml
Alennushinta €17,50 Normaalihinta €25,14
Säästät: -€7,64
29,17 € / 100ml
Loppuunmyyty
Praxis Pharma Rinoprax 60Ml.
Praxis Pharma Rinoprax 60 ml.
Normaalihinta €17,50 29,17 € / 100ml
Alennushinta €17,50 Normaalihinta €25,14
Säästät: -€7,64
29,17 € / 100ml

 

 
Praxis Pharma Rinoprax 60 ml on tuote, jota käytetään ruoansulatusongelmien hoitoon. Sitä käytetään ruoansulatuksen parantamiseen ja oireiden, kuten närästyksen, ruoansulatushäiriöiden ja ruokailun jälkeisen raskauden tunteen, lievittämiseen. Tämä tuote sisältää ainesosia, jotka auttavat säätelemään mahahapon tuotantoa ja edistävät terveellistä ruoansulatusta. Sitä suositellaan käytettäväksi lääkärin tai apteekkarin ohjeiden mukaisesti. On tärkeää huomioida, että tätä tuotetta ei tule käyttää tasapainoisen ruokavalion ja terveellisen elämäntavan korvikkeena.

Käyttöohjeet

Praxis Pharma Rinoprax 60 ml on tuote, jota käytetään ruoansulatukseen liittyviin vaivoihin. Tietokannasta ei kuitenkaan löydy tarkkoja tietoja tämän tuotteen käytöstä. Tarkkoja tietoja tuotteen käytöstä saa valmistajan ohjeista tai lääkäriltä.