• Praxis Pharma Dermprax 60Ml.
-5%

Praxis Pharma Dermprax 60 ml.

SKU-koodiPR8437021355437
Nestemäinen ravintolisä, joka on valmistettu kasviuutteista ja tarkoitettu kehon hoitoon luonnollisella tavalla. Helppo ottaa ja sopii päivittäiseen käyttöön.
Normaalihinta €17,50 29,17 € / 100ml
Alennushinta €17,50 Normaalihinta €18,42
Säästät: -€0,92
29,17 € / 100ml
Loppuunmyyty
Praxis Pharma Dermprax 60Ml.
Praxis Pharma Dermprax 60 ml.
Normaalihinta €17,50 29,17 € / 100ml
Alennushinta €17,50 Normaalihinta €18,42
Säästät: -€0,92
29,17 € / 100ml

 

 
Praxis Pharma Dermprax 60 ml on tuote, jota käytetään ruoansulatukseen liittyvien ruoansulatusongelmien hoitoon. Tuotteesta ja sen käytöstä ei kuitenkaan ole saatavilla lisätietoja, joiden avulla sitä voitaisiin kuvata yksityiskohtaisesti.

Käyttöohjeet

Praxis Pharma Dermprax 60 ml -valmistetta käytetään ruoansulatukseen liittyvien häiriöiden hoitoon. Valmisteen käytöstä ei kuitenkaan ole annettu tarkempia ohjeita.