• Praxis Pharma Condiprax 60Ml.
-5%

Praxis Pharma Condiprax 60 ml.

SKU-koodiPR8437021355239
Praxis Pharma Condiprax on 60 ml:n tuote, jota käytetään ruoansulatusongelmien hoitoon. Se auttaa parantamaan ruoansulatusta ja lievittämään siihen liittyviä oireita, kuten närästystä ja ruoansulatushäiriöitä. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella lääkärin kanssa ennen hoidon aloittamista.
Normaalihinta €17,50 29,17 € / 100ml
Alennushinta €17,50 Normaalihinta €18,42
Säästät: -€0,92
29,17 € / 100ml
Loppuunmyyty
Praxis Pharma Condiprax 60Ml.
Praxis Pharma Condiprax 60 ml.
Normaalihinta €17,50 29,17 € / 100ml
Alennushinta €17,50 Normaalihinta €18,42
Säästät: -€0,92
29,17 € / 100ml

 

 
Praxis Pharma Condiprax 60 ml on tuote, jota käytetään ruoansulatusongelmien hoitoon. Se sisältää ainesosia, jotka auttavat parantamaan ruoansulatusta ja lievittämään oireita, kuten närästystä, ruoansulatushäiriöitä ja vatsan raskautta. Sitä suositellaan käytettäväksi lääkärin tai apteekkarin ohjeiden mukaisesti. On tärkeää muistaa, että tätä tuotetta ei tule käyttää tasapainoisen ruokavalion korvikkeena ja että on tarpeen neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen hoidon aloittamista.

Käyttöohjeet

Praxis Pharma Condiprax 60 ml on tuote, jota käytetään ruoansulatusongelmien hoitoon. Annetuissa tiedoissa ei kuitenkaan täsmennetä, miten juuri tätä tuotetta käytetään.