• Praxis Pharma Arnicaprax 60Ml.
-30%

Praxis Pharma Arnicaprax 60 ml.

SKU-koodiPR8437021355208
Praxis Pharma Arnicaprax 60 ml on Praxis Pharma -tuotemerkin valmiste, jota käytetään ruoansulatuskanavan häiriöiden hoitoon. Se sisältää arnikkaa, kasvia, joka tunnetaan tulehdusta ja kipua lievittävistä ominaisuuksistaan. Tuotetta on saatavana 60 ml:n pakkauksissa, ja sen asianmukaista käyttöä varten on suositeltavaa noudattaa lääkärin tai apteekkarin ohjeita.
Normaalihinta €17,60 29,33 € / 100ml
Alennushinta €17,60 Normaalihinta €25,14
Säästät: -€7,54
29,33 € / 100ml
Praxis Pharma Arnicaprax 60Ml.
Praxis Pharma Arnicaprax 60 ml.
Normaalihinta €17,60 29,33 € / 100ml
Alennushinta €17,60 Normaalihinta €25,14
Säästät: -€7,54
29,33 € / 100ml

 

 
Praxis Pharma Arnicaprax 60 ml on tuote, jota käytetään ruoansulatushäiriöiden hoitoon. Se sisältää arnikkaa, kasvia, joka tunnetaan tulehdusta hillitsevistä ja kipua lievittävistä ominaisuuksistaan. Tätä tuotetta käytetään lievittämään ruoansulatushäiriöiden oireita, kuten närästystä, turvotusta ja vatsakramppeja. Se voi myös auttaa parantamaan ruoansulatusta ja edistämään ruoansulatuskanavan terveyttä. On suositeltavaa noudattaa käyttöohjeita ja keskustella lääkärin kanssa ennen hoidon aloittamista.

Käyttöohjeet

Praxis Pharma Arnicaprax 60 ml -valmistetta käytetään ruoansulatuskanavan häiriöiden hoitoon. Annettujen tietojen perusteella ei kuitenkaan käy ilmi, miten juuri tätä valmistetta käytetään.