• Praxis Pharma Ansiprax 60Ml.
-6%

Praxis Pharma Ansiprax 60 ml.

SKU-koodiPR8437021355093
Praxis Pharma Ansiprax 60 ml on lääkevalmiste, jota käytetään ruoansulatusongelmien hoitoon. Se auttaa parantamaan ruoansulatusta ja lievittämään oireita, kuten närästystä, ruoansulatushäiriöitä ja vatsan raskautta. Tämä tuote on saatavana 60 ml:n pakkauksessa, ja sen asianmukaista käyttöä varten on suositeltavaa noudattaa lääkärin tai apteekkarin antamia ohjeita.
Normaalihinta €16,63 27,72 € / 100ml
Alennushinta €16,63 Normaalihinta €17,60
Säästät: -€0,97
27,72 € / 100ml
Loppuunmyyty
Praxis Pharma Ansiprax 60Ml.
Praxis Pharma Ansiprax 60 ml.
Normaalihinta €16,63 27,72 € / 100ml
Alennushinta €16,63 Normaalihinta €17,60
Säästät: -€0,97
27,72 € / 100ml

 

 
Praxis Pharma Ansiprax on tuote, jota käytetään ruoansulatusongelmien hoitoon. Se on saatavana 60 ml:n pakkauksena, ja sitä käytetään ruoansulatuksen parantamiseen. Tuotteen ainesosista tai käyttöohjeista ei kuitenkaan anneta lisätietoja.

Käyttöohjeet

Praxis Pharma Ansiprax 60 ml -valmistetta käytetään ruoansulatushäiriöiden hoitoon. Tietokannasta ei kuitenkaan löydy tietoja tämän tuotteen käytöstä. Tarkempia tietoja tuotteen käytöstä saa valmistajan ohjeista tai terveydenhuollon ammattilaiselta.