• Plannatur Hemodes 50Ml.
-10%

Plannatur Hemodes 50 ml.

SKU-koodiPL8436555251147
PLANNATUR HEMODES 50 ml on ravintolisä, joka on kehitetty nivelten ja luiden terveyden parantamiseksi. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat vahvistamaan kudoksia ja vähentämään tulehdusta. Tämä tuote sopii erinomaisesti henkilöille, jotka haluavat ylläpitää nivelten ja luiden terveyttä.
Normaalihinta €18,99 37,98 € / 100ml
Alennushinta €18,99 Normaalihinta €21,10
Säästät: -€2,11
37,98 € / 100ml
Loppuunmyyty
Plannatur Hemodes 50Ml.
Plannatur Hemodes 50 ml.
Normaalihinta €18,99 37,98 € / 100ml
Alennushinta €18,99 Normaalihinta €21,10
Säästät: -€2,11
37,98 € / 100ml

 

 
PLANNATUR HEMODES 50 ml on ravintolisä, jota käytetään nivelten ja luiden terveyden parantamiseen. Se sisältää erityisen koostumuksen, jossa yhdistyvät luonnolliset ainesosat, jotka auttavat vahvistamaan ja suojaamaan niveliä, vähentämään tulehdusta ja lievittämään kipua. Tätä tuotetta käytetään nivelten liikkuvuuden ja joustavuuden edistämiseen sekä luu- ja nivelongelmien ennaltaehkäisyyn ja hoitoon. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tuotteen käytön aloittamista.

Koostumus

Auringonkukkaöljy (Helianthus annus oil)
Hidroglykolinen hevoskastanja-uute (Aesculus hippocastanum)
Glyseriini (Glycerin)
E.S. maitohorsma 10:1 (Eryngium campestres)
Alkanan juuren uute 1:1 (Alkanan tinctoria)
Salvia-hydroglykoliuute 1:5 (Salvia officinalis)
E. Kehäkukan hydroglykoliliuos 1:5 (Calendula officinalis)

Käyttöohje

PLANNATUR HEMODES 50 ml:n käyttöohje on ottaa 10 tippaa laimennettuna lasilliseen vettä kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen ateriaa. On tärkeää ravistaa pulloa hyvin ennen käyttöä. Muista, että tämä tuote on ravintolisä, eikä se korvaa tasapainoista ja monipuolista ruokavaliota. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja, suosittelemme ottamaan yhteyttä terveydenhuollon ammattilaiseen.