• Placentrix Plus Shampoo 150 Ml, 150 ml
-20%

Placentrix Plus -shampoo 150 ml, 150 ml

SKU-koodiPL8033224819877

Vahvistava shampo, jossa on istukkauutetta heikolle ja vaurioituneelle hiukselle.

Normaalihinta €8,80 5,87 € / 100ml
Alennushinta €8,80 Normaalihinta €11,05
Säästät: -€2,25
5,87 € / 100ml
Placentrix Plus Shampoo 150 Ml, 150 ml
Placentrix Plus -shampoo 150 ml, 150 ml
Normaalihinta €8,80 5,87 € / 100ml
Alennushinta €8,80 Normaalihinta €11,05
Säästät: -€2,25
5,87 € / 100ml

 

 

Placentrix Plus -shampoo on puhdistushoito, joka on kehitetty erityisesti heikolle ja vaurioituneelle hiukselle. Sen hellävarainen, istukkauutteella rikastettu koostumus auttaa vahvistamaan hiuksia juuresta lähtien, edistää niiden kasvua ja parantaa niiden kestävyyttä. Se puhdistaa päänahan hellävaraisesti ja poistaa epäpuhtaudet kuivattamatta ihoa, jolloin hiukset jäävät pehmeiksi, kiiltäviksi ja helposti kammattaviksi.

Koostumus

Placenta-uute, hellävaraiset puhdistusaineet, vesi, glyseriini sekä muita ainesosia.

Käyttöohje

Levitä kosteisiin hiuksiin, hiero hellävaraisesti päänahkaan ja huuhtele sitten runsaalla vedellä. Toista tarvittaessa. Parhaan tuloksen saavuttamiseksi käytä yhdessä Placentrix Plus -hoitoaineen kanssa.