• Pirinherbsan Vap Dolebalm 250Gr.
-25%

Pirinherbsan Vap Dolebalm 250 g.

SKU-koodiPI8436028320196
Pirinherbsan Vap Dolebalm 250 g on kasviperäinen tuote, jota käytetään lihas- ja nivelkipujen lievittämiseen. Sen ainutlaatuinen koostumus yhdistää luonnollisia ainesosia, jotka tarjoavat rauhoittavan ja rentouttavan vaikutuksen. Tämä balsami levitetään suoraan iholle ja hierotaan kevyesti, jolloin se tuo välitöntä helpotusta. Se sopii erinomaisesti henkilöille, jotka kärsivät kroonisista kivuista tai satunnaisista vaivoista.
Normaalihinta €38,34 15,34 € / 100gr
Alennushinta €38,34 Normaalihinta €51,38
Säästät: -€13,04
15,34 € / 100gr
Loppuunmyyty
Pirinherbsan Vap Dolebalm 250Gr.
Pirinherbsan Vap Dolebalm 250 g.
Normaalihinta €38,34 15,34 € / 100gr
Alennushinta €38,34 Normaalihinta €51,38
Säästät: -€13,04
15,34 € / 100gr

 

 
Pirinherbsan Vap Dolebalm 250 g on tuote, jota käytetään lihas- ja nivelkipujen lievittämiseen. Sen koostumus sisältää luonnollisia ainesosia, kuten mentolia, kamferia ja eteerisiä öljyjä, jotka tuottavat rauhoittavan ja virkistävän vaikutuksen. Tämä balsami levitetään suoraan kipeälle alueelle ja hierotaan kevyesti, jotta verenkierto vilkastuu ja jännitys hellittää. Se sopii erinomaisesti henkilöille, jotka kärsivät urheiluvammoista, niveltulehduksesta, reumasta tai muista vastaavista vaivoista johtuvista kivuista. 250 gramman pakkaus takaa pitkäkestoisen ja tehokkaan käytön.

Käyttöohjeet

Pirinherbsan Vap Dolebalm 250 g:n käyttöohje on levittää pieni määrä tuotetta kipeälle alueelle ja hieroa sitä kevyesti, kunnes se imeytyy kokonaan. Suositellaan käytettäväksi 2–3 kertaa päivässä tarpeen mukaan.

Ainesosat

Harpagophytum, rosmariini, kehäkukka, salvia, kamferi ja mentoli.