• Pirinherbsan Suavit Neutro 150Ml.
-12%

Pirinherbsan Suavit Neutro 150 ml.

SKU-koodiPI8436028320356
Pirinherbsan Suavit Neutro 150 ml on henkilökohtaisen hygienian tuote, joka tarjoaa hellävaraisen ja neutraalin ratkaisun ihonhoitoon. Sen erityinen koostumus auttaa kosteuttamaan ja pehmentämään ihoa, jolloin iho tuntuu raikkaalta ja elvyneeltä. Se sopii kaikille ihotyypeille ja sitä voidaan käyttää päivittäin optimaalisten tulosten saavuttamiseksi.
Normaalihinta €9,67 6,45 € / 100ml
Alennushinta €9,67 Normaalihinta €10,98
Säästät: -€1,31
6,45 € / 100ml
Loppuunmyyty
Pirinherbsan Suavit Neutro 150Ml.
Pirinherbsan Suavit Neutro 150 ml.
Normaalihinta €9,67 6,45 € / 100ml
Alennushinta €9,67 Normaalihinta €10,98
Säästät: -€1,31
6,45 € / 100ml

 

 
Pirinherbsan Suavit Neutro 150 ml on henkilökohtaisen hygienian tuote, jota käytetään ihon rauhoittamiseen ja pehmentämiseen. Sen neutraali ja hellävarainen koostumus sopii erinomaisesti kaikille ihotyypeille, myös herkimmille. Tuote on kehitetty kosteuttamaan ja ravitsemaan ihoa, jolloin se muuttuu pehmeäksi ja sileäksi. Lisäksi se auttaa rauhoittamaan ärsytyksiä ja punoitusta, tuoden helpotusta ja hyvinvointia. Säännöllinen käyttö auttaa pitämään ihon terveenä ja suojattuna.

Käyttöohjeet

Pirinherbsan Suavit Neutro 150 ml:n käyttöohjeet ovat seuraavat: levitä pieni määrä tuotetta iholle ja hiero sitä kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Tuotetta suositellaan käytettäväksi päivittäin, mieluiten kylvyn tai suihkun jälkeen.