• Pirinherbsan Konzyrop Hep Hepatic 125Ml.
-10%

Pirinherbsan Konzyrop Hep Hepatico 125 ml.

SKU-koodiPI1930025000008
Pirinherbsan Konzyrop Hep Hepatico on 125 ml:n tuote, jota käytetään maksan hoitoon ja suojaamiseen. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat parantamaan maksan toimintaa ja edistämään maksan terveyttä. Se on nestemäinen ravintolisä, jota voidaan ottaa suun kautta maksan terveyden ylläpitämiseksi.
Normaalihinta €13,49 10,79 € / 100ml
Alennushinta €13,49 Normaalihinta €14,99
Säästät: -€1,50
10,79 € / 100ml
Loppuunmyyty
Pirinherbsan Konzyrop Hep Hepatic 125Ml.
Pirinherbsan Konzyrop Hep Hepatico 125 ml.
Normaalihinta €13,49 10,79 € / 100ml
Alennushinta €13,49 Normaalihinta €14,99
Säästät: -€1,50
10,79 € / 100ml

 

 
Pirinherbsan Konzyrop Hep Hepatico on 125 ml:n nestemäinen yrttivalmiste, jota käytetään maksan hoitoon ja suojaamiseen. Tämä luonnollinen koostumus on kehitetty parantamaan maksan toimintaa, edistämään detoksifikaatiota ja ylläpitämään maksan terveyttä. Se sisältää yhdistelmän lääkekasveja, jotka toimivat synergisesti tukemaan solujen uudistumista ja suojaamaan maksaa toksiinien ja haitallisten aineiden aiheuttamilta vaurioilta. Tätä tuotetta voidaan käyttää täydennyksenä detoksifikaatiohoidoissa, maksaongelmien hoidossa tai yksinkertaisesti terveen maksan ylläpitämiseksi.

Käyttöohjeet

Valitettavasti tietokannassa ei ole tietoja tämän tuotteen käyttöohjeista.

Ainesosat

Boldo, savukukka ja maarianohdake.