• Pirinherbsan A Derm 15Ml
-17%

Pirinherbsan A Derm 15 ml

SKU-koodiPI1930030000000
Pirinherbsan A Derm 15 ml on ihotautilääke, joka auttaa hoitamaan iho-ongelmia, kuten aknea, pigmenttimuutoksia ja ihon epätasaisuuksia. Sen koostumus sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat vähentämään tulehdusta ja edistämään ihon uudistumista. Se sopii erinomaisesti herkälle iholle, ja sitä voivat käyttää sekä miehet että naiset.
Normaalihinta €14,99 99,93 € / 100ml
Alennushinta €14,99 Normaalihinta €18,15
Säästät: -€3,16
99,93 € / 100ml
Loppuunmyyty
Pirinherbsan A Derm 15Ml
Pirinherbsan A Derm 15 ml
Normaalihinta €14,99 99,93 € / 100ml
Alennushinta €14,99 Normaalihinta €18,15
Säästät: -€3,16
99,93 € / 100ml

 

 
Pirinherbsan A Derm 15 ml on ihotautien hoitoon tarkoitettu tuote, jota käytetään erilaisten ihosairauksien hoitoon. Sen koostumus sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat lievittämään ihon punoitusta, kutinaa ja ärsytystä. Tämä tuote on erityisen tehokas dermatiitin, ekseeman ja psoriasiksen hoidossa. Lisäksi 15 ml:n pakkauskoko tekee tuotteesta käytännöllisen ja helpon kuljettaa mukanasi minne tahansa. Pirinherbsan A Derm on ihotautilääkäreiden suosittelema, ja se on osoittautunut turvalliseksi ja tehokkaaksi ihonhoidossa.

Käyttöohjeet

Pirinherbsan A Derm 15 ml:n käyttöohjeet: levitä pieni määrä tuotetta puhtaalle ja kuivalle iholle ja hiero sitä kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Suositellaan käytettäväksi kahdesti päivässä, aamulla ja illalla.

Ainesosat

Salvia, kamomilla, timjami ja helokkiöljy.