• Pirinherbsan A Dent 15Ml
-17%

Pirinherbsan A Dent 15 ml

SKU-koodiPI8436028320028
Pirinherbsan A Dent 15 ml on hammashoitoon tarkoitettu tuote. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat lievittämään hampaiden ja ikenien kipua sekä torjumaan tulehduksia ja suun infektioita. Sen ainutlaatuinen koostumus tarjoaa nopeaa ja pitkäkestoista helpotusta ja jättää suuhun raikkaan tunteen. Se on ihanteellinen valinta niille, jotka etsivät luonnollista ratkaisua hampaiden ongelmiin.
Normaalihinta €14,99 99,93 € / 100ml
Alennushinta €14,99 Normaalihinta €18,15
Säästät: -€3,16
99,93 € / 100ml
Loppuunmyyty
Pirinherbsan A Dent 15Ml
Pirinherbsan A Dent 15 ml
Normaalihinta €14,99 99,93 € / 100ml
Alennushinta €14,99 Normaalihinta €18,15
Säästät: -€3,16
99,93 € / 100ml

 

 
Pirinherbsan A Dent on 15 ml:n tuote, jota käytetään hampaiden hoitoon. Sen koostumus sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat lievittämään hampaiden ja ikenien kipua sekä torjumaan tulehduksia ja suun infektioita. Tätä tuotetta käytetään hoitamaan esimerkiksi ientulehdusta, parodontiittia ja suun haavaumia. Sen ainutlaatuinen koostumus tarjoaa nopeaa ja pitkäkestoista helpotusta, edistää suun terveyttä ja auttaa säilyttämään terveen hymyn.

Käyttöohjeet

Pirinherbsan A Dent 15 ml:n käyttöohjeet: levitä pieni määrä tuotetta suoraan suun vaurioituneelle alueelle, kuten ikeniin tai haavaumiin. Suositellaan käytettäväksi 2–3 kertaa päivässä, mieluiten aterioiden jälkeen ja ennen nukkumaanmenoa. On tärkeää, ettei suuta huuhdella vedellä heti levityksen jälkeen, jotta tuote voi vaikuttaa pidempään.

Ainesosat

Kynsi, kaneli, timjami, kehäkukka, basilika, minttu, cajeput, geranium, kamomilla ja appelsiini.