• Pirinherbsan A Cat 15Ml
-10%

Pirinherbsan A Cat 15 ml

SKU-koodiPI8436028320011
Pirinherbsan A Cat 15 ml on kissoille tarkoitettu tuote, jota käytetään hengitystieongelmien ja allergioiden hoitoon. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat lievittämään nenän tukkoisuutta ja kissan flunssan oireita. Tuote on turvallinen ja tehokas kaiken ikäisille kissoille.
Normaalihinta €13,49 89,93 € / 100ml
Alennushinta €13,49 Normaalihinta €14,99
Säästät: -€1,50
89,93 € / 100ml
Loppuunmyyty
Pirinherbsan A Cat 15Ml
Pirinherbsan A Cat 15 ml
Normaalihinta €13,49 89,93 € / 100ml
Alennushinta €13,49 Normaalihinta €14,99
Säästät: -€1,50
89,93 € / 100ml

 

 
Pirinherbsan A Cat on 15 ml:n tuote, jota käytetään kissojen hoitoon ja hoidossa. Se sisältää luonnon yrttien yhdistelmää, joka auttaa lievittämään kissojen erilaisia vaivoja, kuten hengitysvaikeuksia, nenän tukkoisuutta ja yskää. Sitä voidaan käyttää myös ravintolisänä vahvistamaan kissojen immuunijärjestelmää ja parantamaan niiden yleistä hyvinvointia. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja kysyä eläinlääkäriltä neuvoa ennen tuotteen antamista kissallesi.

Käyttöohjeet

Pirinherbsan A Cat 15 ml:n käyttöohje on levittää pieni määrä tuotetta kissan turkkiin ja hieroa sitä kevyesti. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan toistamaan tämä toimenpide kerran päivässä.