• Physalis Immunplex 75Ml. Bio
-34%

Physalis Immunplex 75 ml. Bio

SKU-koodiPH5412360013791
Physalis Immunplex on bioaktiivinen tuote, joka on kehitetty vahvistamaan immuunijärjestelmää. Se sisältää luonnollisten ainesosien yhdistelmän, joka auttaa parantamaan kehon immuunivastetta, suojaten sitä sairauksilta ja edistämällä yleistä terveyttä. Tämä 75 ml:n tuote on ihanteellinen valinta niille, jotka haluavat vahvistaa immuunijärjestelmäänsä luonnollisesti ja tehokkaasti.
Normaalihinta €15,20 20,27 € / 100ml
Alennushinta €15,20 Normaalihinta €22,86
Säästät: -€7,66
20,27 € / 100ml
Loppuunmyyty
Physalis Immunplex 75Ml. Bio
Physalis Immunplex 75 ml. Bio
Normaalihinta €15,20 20,27 € / 100ml
Alennushinta €15,20 Normaalihinta €22,86
Säästät: -€7,66
20,27 € / 100ml

 

 
Physalis Immunplex on bioaktiivinen tuote, joka on kehitetty vahvistamaan ja tukemaan immuunijärjestelmää. Se sisältää yhdistelmän luonnollisia ainesosia, jotka auttavat parantamaan kehon immuunivastetta, suojaavat sitä sairauksilta ja edistävät yleistä terveyttä. Tätä tuotetta käytetään ravintolisänä immuunipuolustuksen vahvistamiseen ja sairauksien ehkäisyyn, erityisesti silloin, kun elimistö on alttiimpi sairastumiselle, kuten talvella tai stressaavina aikoina. Sen ainutlaatuinen ja luonnollinen koostumus tekee siitä turvallisen ja tehokkaan vaihtoehdon immuunijärjestelmän vahvistamiseen.

Koostumus

Physalis Immunplex 75 ml Bio -tuotteen koostumusta ei ole saatavilla tietokannassa.