• Svr [Pepti] Biotic, 50 ml
-21%
Svr

[PEPTI]BIOTIC 50 ml

SKU-koodiSV3662361004324
50 ml – Apuasi ihon tekstuurin tasoittamiseen? [PEPTI] Biotic -hoitotuotteemme. Sen koostumus perustuu uudistaviin vaikuttaviin aineisiin, ja sitä on rikastettu peptideillä, jotka tasoittavat epätasaisuuksia ja hillitsevät kiiltoa. Sen mattava geelikoostumus on kevyt, ei tahmea ja antaa mattapintaisen lopputuloksen 24 tunnin ajaksi. Päivä päivältä iho on kiinteämpi, mattapintaisempi ja ryppyjä sekä ilmejuonteita tasoittuu.
Normaalihinta €37,70 75,4 € / 100ml
Alennushinta €37,70 Normaalihinta €47,90
Säästät: -€10,20
75,4 € / 100ml
Svr [Pepti] Biotic, 50 ml
[PEPTI]BIOTIC 50 ml
Normaalihinta €37,70 75,4 € / 100ml
Alennushinta €37,70 Normaalihinta €47,90
Säästät: -€10,20
75,4 € / 100ml

 

 
50 ml – Apuasi ihon tekstuurin tasoittamiseen? [PEPTI] Biotic -hoitotuotteemme. Sen koostumus perustuu uudistaviin vaikuttaviin aineisiin, ja se on rikastettu peptideillä, jotka tasoittavat epätasaisuuksia ja hillitsevät kiiltoa. Sen mattava geelikoostumus on kevyt, ei tahmea ja takaa mattapintaisen lopputuloksen 24 tunnin ajan. Päivä päivältä iho on kiinteämpi, mattapintaisempi, ja rypyt sekä ilmejuonteet tasoittuvat.

Koostumus

AQUA/EAU/WATER, GLYSERIINI, SKVALEENI, ASKORBYYLITETRAISOPALMITAATTI, LAUROYYLILISIINI,
PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (MAKEAMANTELI), SILIKA, NATRIUMPOLYAKRYLAATTI, PENTYLEENIGLYKOLI, MALTODEKSTRIINI, 1,2-HEKSANODIOLI,
KAPRYLYLIGLYKOL, KARBOMEERI, TUOKSU, SITRUUNAHAPPO, LAKTOBAKTEERIFERMENTTI,
PENTAERYTRITYLITETRA-DI-T-BUTYYLI, ASETYLOITU NATRIUMHYALURONAATTI, NATRIUMSTEAROYLGLUTAMAATTI
, NATRIUMHYDROKSIDI, DIAMINOBUTYROYYLIBENZYLAMIDI-DIACETAATTI-DIPEPTIDI.

Käyttöohjeet

LEVITÄ AAMUIN JA ILTAISIN.
Levitä puhtaalle ja kuivalle iholle.

HYVÄ MEIKKIPOHJA
Ei rasvainen, tarttumaton.

Ainesosat

AQUA/EAU/WATER, GLYSERIINI, SKVALEENI, ASKORBYYLITETRAISOPALMITAATTI, LAUROYYLILISIINI,
PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (MAKEAMANTELI), SILIKA, NATRIUMPOLYAKRYLAATTI, PENTYLEENIGLYKOLI, MALTODEKSTRIINI, 1,2-HEKSANODIOLI,
KAPRYYLIGLYKOLI, KARBOMEERI, TUOKSU, SITRUUNAHAPPO, LAKTOBAKILLIFERMENTTI,
PENTAERYTRITYLITETRA-DI-T-BUTYYLI, ASETYLOITU NATRIUMHIALURONAATTI, NATRIUMSTEAROYLGLUTAMAATTI
, NATRIUMHYDROKSIDI, DIAMINOBUTIROYL-BENZYLAMIDIDIPEPTIDI-DIASETAATTI.