• Pantene Nutri Plex -shampoo korjaa ja suojaa, 2 x 385 ml:n pakkaus
-11%

Pantene Nutri Plex -shampoo korjaa ja suojaa, 2 x 385 ml:n pakkaus

SKU-koodiPA620230219152

Pantene Nutri Plex -shampoo, joka korjaa ja suojaa, 2 x 385 ml:n pakkaus

Shampoo, joka korjaa ja suojaa hiuksia Nutri Plex -teknologian ansiosta.

Normaalihinta €8,90 1,16 € / 100ml
Alennushinta €8,90 Normaalihinta €9,98
Säästät: -€1,08
1,16 € / 100ml
50 % alennus toisesta kappaleesta.
valikoiduissa tuotteissa.
Voimassa 4. lokakuuta asti.
Pantene Nutri Plex -shampoo korjaa ja suojaa, 2 x 385 ml:n pakkaus
Pantene Nutri Plex -shampoo korjaa ja suojaa, 2 x 385 ml:n pakkaus
Normaalihinta €8,90 1,16 € / 100ml
Alennushinta €8,90 Normaalihinta €9,98
Säästät: -€1,08
1,16 € / 100ml

 

 

Pantene Nutri Plex -shampoo korjaa ja suojaa, 2 x 385 ml:n pakkaus

PANTENE-SAMPPU KORJAA JA SUOJAA PRO-V-KAAVALLA, JOKA YHDISTÄÄ RAVINTOAINEITA. Puhdistaa hellävaraisesti ja ravitsee hiuksia samalla aktiivisilla Pro-V-ravintoaineilla vahvistaakseen niitä* sisältäpäin. Korjaa välittömästi heikon ja vaurioituneen hiuksen merkit, kuten pehmeyden ja kiillon puutteen. Tämä Pantene Korjaa & Suojaa -shampoo auttaa: • Palauttamaan hiusten kestävyyden kampauksen aiheuttamia vaurioita vastaan. • Estämään hiuskärkien haarautumista. • Tuomaan kiiltoa ja pehmeyttä hiuksiin. * kestävyyttä kampauksen aiheuttamia vaurioita vastaan

Koostumus

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Citrate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Xylenesulfonate, Sodium Chloride, Stearyl Alcohol, Cocamide MEA, Glycol Distearate, Parfum, Glycerin, Sodium Benzoate, Citric Acid, Cetyl Alcohol, natriumsalisylaatti, guarihydroksipropyylitrimoniumkloridi, trihydroksisteariini, natriumhydroksidi, polyquaternium-6, tetranatrium-EDTA, pantenoli, pantenyylietyylieetteri, heksyylisinnamali, histidiini.

Käyttöohjeet

HIUSTYYPPI: tämä Pantene-shampoo on tarkoitettu heikoille ja vaurioituneille hiuksille