• Orijen Feline Original 340 g

Orijen Feline Original 340 g

SKU-koodiOR064992280345
ORIJEN FELINE ORIGINAL 340 GR on aikuisten kissojen premium-kuivaruoka, joka on valmistettu suurelta osin eläinperäisistä raaka-aineista biologisesti sopivan ravitsemuksen takaamiseksi.
Normaalihinta €6,87 2,02 € / 100gr
Alennushinta €6,87 Normaalihinta €6,87
Säästät: -€0,00
2,02 € / 100gr
Orijen Feline Original 340 g
Orijen Feline Original 340 g
Normaalihinta €6,87 2,02 € / 100gr
Alennushinta €6,87 Normaalihinta €6,87
Säästät: -€0,00
2,02 € / 100gr

 

 
ORIJEN FELINE ORIGINAL 340 GR on korkealaatuinen ruokavalio, joka on kehitetty vastaamaan aikuisten kissojen ravitsemustarpeisiin ja joka perustuu runsaaseen valikoimaan eläinperäisiä ainesosia, kuten tuoretta kanaa ja kalkkunaa, villikalaa ja munia. Sen koostumus noudattaa WholePrey-konseptia ja sisältää lihaa, sisäelimiä ja rustoa, jotka tarjoavat välttämättömiä ravintoaineita luonnollisella tavalla. Korkea proteiinipitoisuus auttaa ylläpitämään lihasmassaa ja kissan yleistä hyvinvointia. Ruokaan on lisätty hedelmiä, vihanneksia ja kasviperäisiä ainesosia, jotka tuovat vitamiineja, kivennäisaineita ja antioksidantteja, jotka tukevat immuunijärjestelmää. Alhainen hiilihydraattipitoisuus ja viljattomuus edistävät terveellistä ruoansulatusta ja tasapainoista energiatasoa. Lisäksi se sisältää omega-3- ja omega-6-rasvahappoja, jotka auttavat ylläpitämään tervettä ihoa ja kiiltävää turkkia. Tuote on täysipainoinen, luonnollinen ja ilman keinotekoisia säilöntäaineita.